Subiekt GT to oprogramowanie pozwalające na kontrolowanie wszelkich transakcji w naszym sklepie internetowym. System ten posiada także możliwość integracji z innymi programami, dzięki czemu cały proces zarządzania oraz wszelkie informacje sprzedażowe znajdują się w jednym miejscu. Jednak do prawidłowego działania integracji Subiekta GT z aplikacją internetową wymagany jest dodatek Sfera. Sprawdź, z jakich narzędzi możesz korzystać oraz w jaki sposób mogą one rozbudować funkcjonalność Twojej firmy.

Nieograniczone możliwości

Sfera dla Subiekta GT posiada wbudowane liczne rozwiązania gotowe do użycia. Producent zapewnia, że liczba opcji jest nieograniczona, a sposób ich wykorzystania zależy tylko i wyłącznie od kompetencji programisty, który ma pracować z programem.

Jeżeli nie masz pewności, czy program jest dla Ciebie, bądź chcesz sprawdzić, czy będzie intuicyjnie spełniał Twoje potrzeby, możesz też zainstalować wersję demonstracyjną dodatku. Warunkiem jest jego czasowe ograniczenie – aplikacji będzie można używać tylko przez 15 dni. Należy wziąć również pod uwagę, że podejmowane operacje będą opierały się na danych już zgromadzonych w Subiekcie GT.

Przykłady zastosowań

Sfera dla Subiekta GT to dodatek umożliwiający napisanie rozszerzeń, jeżeli zależy nam na rozbudowie podstawowego programu oraz dostosowaniu jego funkcjonalności do potrzeb firmy i sklepu internetowego.

Dzięki aplikacji mamy możliwość zmiany stawki VAT dla danej grupy towarów. Jest to bardzo przydatna funkcja, usprawniająca proces zmiany stawek, a wszystko to trwa zaledwie kilka minut. Wystarczy:

  1. wybrać grupę towarów,

  2. dodać początkową stawkę VAT,

  3. ustalić stawkę docelową.


Przy każdym podejmowanym kroku wyświetli się komunikat, w którym należy potwierdzić chęć dokonania zmian, dlatego nie ma mowy o przypadkowej pomyłce.

W przypadku sprzedaży grupy towarów, które są kupowane w identycznej konfiguracji, nie ma potrzeby wprowadzania ich kolejny raz do systemu. Za pomocą powielacza dokumentów możemy w szybki sposób powielić już istniejące faktury. Istnieją dwa sposoby znajdowania dokumentów: według daty ich wystawienia oraz według numeru dokumentu. Po wybraniu interesującego nas formularza należy nacisnąć przycisk powiel dokument.

System Sfera dla Subiekta GT umożliwia również seryjne wystawianie faktur, edycję danych kontrahenta, towaru, wystawionego dokumentu. 


Zaprojektuj z nami dowolną integrację z Subiekt, dopasowaną do Twoich potrzeb