Obecność na szczycie wyników wyszukiwania Googla jest sposobem na skuteczne wypromowanie marki w internecie. Widoczność witryny pozwala dotrzeć do potencjalnych klientów, a co za tym idzie – przychody Twojego biznesu rosną. Dzięki pozycjonowaniu e-commerce zaczniesz sprzedawać!

Zajmiemy się kompleksowym pozycjonowaniem Twojego e-sklepu w Google. Poprawimy widoczność Twojej platformy tak, aby znalazła się w TOP wyników wyszukiwania, zostawiając konkurencję daleko w tyle. Ty skupisz się na swojej działalności, a my zrobimy wszystko za Ciebie!

 

Na czym koncentrujemy się przy pozycjonowaniu e-commerce? 

 

Content is a king! Algorytm Googla zwraca uwagę na wartościowe treści. Przygotujemy dla Ciebie niepowtarzalne opisy na stronę oraz napiszemy unikatowe artykuły na Twojego bloga firmowego. 

 

Zadbamy o optymalizację Twojej strony. Podejmiemy działania, które zwiększą jej pozycję w rankingach wyszukiwania. Ulepszenie witryny będzie polegało na wykonaniu: certyfikatu SSL, wdrożenia przekierowań, określenia tytułów, znakowania metadanych, linkowania wewnętrznego oraz innych istotnych zmian.

Aby zaistnieć w wyszukiwarkach niezbędny jest dobór odpowiednich słów kluczowych. Sprawdzimy trendy panujące na rynku i dobierzemy odpowiednie frazy, dzięki którym klient dotrze do Twojej platformy. 


Sprawdź naszą ofertę na Pozycjonowanie sklepów internetowych


Ocenimy Twój serwis pod kątem dostosowania jego parametrów związanych z pozycjonowaniem. Audyt SEO pozwoli wyciągnąć wnioski i nanieść poprawki, dzięki którym będzie możliwe długofalowe promowanie Twoich usług w internecie.

 

Co zyskasz dzięki pozycjonowaniu e-commerce?

Do efektów, jakie zauważysz dzięki pozycjonowaniu e-commerce, należy:

  • wzrost ruchu,
  • zwiększenie czasu spędzanego przez klientów na Twojej stronie, 
  • wzrost liczby konwersji.  

Wszystkie nasze działania, takie jak przeprowadzanie audytów, dobór fraz czy wartościowych treści na stronę, przekładają się na osiągnięcie wysokiej pozycji w wynikach wyszukiwania w Google. Co za tym idzie – wyniki sprzedażowe Twojej platformy rosną.