Od ponad 10 lat projektujemy aplikacje dedykowane na potrzeby firm. Dedykowana aplikacja internetowa to zaawansowany system informatyczny, wykorzystujący platformę internetową. Rozwój aplikacji jest zawsze zgodny z rozwojem Twojej firmy, to aplikacja jest dostosowywana do potrzeb firmy, a nie odwrotnie. Nasze rozwiązania są przyjazne dla Twojego klienta, ale także dla Twojego zespołu. Oprogramowanie na zamówienie cechuje się wygodnym interfejsem. Zaawansowane technologie w pisanym przez nas oprogramowaniu dedykowanym wspierają zarówno małe, średnie, jak i duże firmy.

Opowiedz nam o swoim pomyśle, a my wykonamy dla Ciebie dowolną aplikację. Projektujemy aplikacje dedykowane dla każdej branży, począwszy od systemów dla nieruchomości, producentów okien, systemów kosztorysowania budów, do zaawansowanych systemów sterowania laboratorium (ostatnia realizacja dla Stomilu). 

Po wykonaniu oprogramowania przypisujemy Klientowi programistę opiekuna, który zapewni profesjonalną asystę techniczną, czuwającą nad prawidłowym działaniem aplikacji. Proces wdrażania aplikacji dedykowanej przebiega stopniowo, tak aby nie osłabić stabilności procesów biznesowych.

Etapy tworzenia aplikacji dedykowanej:

1. Analiza potrzeb klienta

Jest to kluczowy etap, który pozwala określić potrzeby firmy, a także zebrać niezbędne o niej informacje. W tym celu, najczęściej wysyłamy do klienta zespół specjalistów, który przeprowadzi odpowiednie badania i rozmowy odnośnie tego, jak wygląda i ma wyglądać system. Ponadto tworzony jest budżet i wybierane są technologie.

2. Wstępne stworzenie aplikacji i prezentacja efektów

Aplikacja jest przygotowywana / projektowana na bazie informacji zebranych podczas analizy potrzeb oraz otrzymanych wzorów dokumentów. Na jej podstawie realizowane są prace programistyczne.

3. Realizacja projektu

Prace zespołu prowadzone są przy stałym kontakcie z Klientem i nadzorowane przez Managera Projektu.

4. Testy i wdrożenie

Wdrożenie aplikacji u Klienta poprzedzone jest intensywną wymianą informacji pomiędzy Klientem, a zespołem developerskim. Po instalacji i podłączeniu do sieci firmowej urządzeń współpracujących z aplikacją, przeprowadzamy dogłębne testy całościowe.

5. Szkolenia i pomoc

Wsparcie zdalne lub warsztaty, które znacząco ułatwią i przyspieszą proces adaptacji wprowadzanych zmian. Użytkownicy w każdym momencie mogą skontaktować się z nami i porozmawiać na temat związany z wdrożoną aplikacją. Ponadto każda osoba, która będzie miała kontakt z aplikacją dedykowaną zostanie wyszkolona z funkcjonalności, których będzie używać.

6. Opieka powdrożeniowa

Reagujemy na zgłaszane zapytania odnośnie funkcjonowaniu systemu oraz, jeśli jest to oczekiwane, rozwijamy produkt w kierunku wyznaczonym przez Klienta. Każdy nasz Klient dostaje infolinię i przypisanego programistę opiekuna.

Nasze stałe ceny

  • Programista FrontEnd - 130 zł netto /h
  • Programista BackEnd - 150 zł netto /h

Framework

  • Codeigniter 2, 3, 4
  • Laravel 5.7, 5.8, 7.0