PHP | MySQL | Laravel | Codeigniter | Symfony

W ramach projektu macie Państwo możliwość określenia czasu trwania umowy, ilości godzin pracy w miesiącu oraz listy znajomości technologii, które będą niezbędne do realizacji umowy. Na podstawie wytycznych organizujemy zespół, który zapewni realizację powierzonych przez Państwa zadań.

Zespołem będzie zarządzał kierownik projektu, odpowiedzialny za komunikację z klientem, rozdzielaniem pracy między członkami zespołu oraz sporządzeniem harmonogramu kolejnych etapów pracy. Dobór programistów w zespole będzie zależny od dynamicznie zmieniających się potrzeb i wymaganych kompetencji.  

Utrzymanie i rozwój 

W zakresie wykupionego pakietu stałej opieki mieści się monitoring oraz utrzymanie systemu. Na bieżąco dbamy o bezpieczeństwo aplikacji i niezwłocznie reagujemy na występujące problemy.

Świadczymy również usługi outsourcingu programistycznego, który opiera się na wynajmie jednego programisty lub całego zespołu specjalistów w tej dziedzinie. W czasie trwania umowy nasi koderzy nadzorują działanie i rozwój oprogramowania klienta w siedzibie naszej firmy.

Decydując się na skorzystanie z naszych usług możemy zagwarantować Państwu: 

Szybki czas rozpoczęcia współpracy – efekty  pracy naszych specjalistów są zauważalne już w ciągu kilku dni od zawarcia. Zaletą takiego rozwiązania jest również oszczędność czasu, którego nie musza Państwo poświęcać na żmudny proces samodzielnego poszukiwania wykwalifikowanych programistów. 

Niski miesięczny koszt współpracy – stawka podstawowego pakietu miesięcznego wynosi 9600 zł netto; jest to cena konkurencyjna w stosunku do pozyskiwania kompetentnych specjalistów za pomocą tradycyjnych metod.

Efektywne rozliczanie czasu pracy –  godzinowy wymiar usługi jest elastycznie dostosowany do potrzeb Państwa firmy. Realizacja prac w ramach połowy etatu nie zobowiązuje do płacenia za pozostałą połowę. W każdej chwili istnieje możliwość zwiększenia liczby godzin realizacji zlecenia.  

Wygodny dostęp do wielu kompetencji – nasi programiści posiadają szereg kompetencji oraz umiejętności i to Państwo decydują, z których obecnie zamierzacie skorzystać. 

 Cennik usług programistycznych 2022

Cena netto za 1 godzinę roboczą uzależniona jest od długości umowy.

Rodzaj umowy Rabat Cena za 1h
zamówienie jednorazowe – 1-10h 0% 180zł
zamówienie jednorazowe – 11-40h 11% 160zł
zamówienie jednorazowe – 41-100h 22% 140zł
zamówienie jednorazowe – 101-200h 27% 130zł
umowa na 3 miesięce – 40h/msc lub więcej 11% 160zł
umowa na 6 miesięcy – 40h/msc lub więcej 22% 140zł
umowa na 12 miesięcy – 40h/msc lub więcej 27% 130zł

 

Stosujemy następujące rozwiązania:

  • GitHub – system do kontrolowania wersji kodu,
  • Bitbucket – platforma do zarządzania kodem,
  • Trello/Asana – narzędzie do zarządzania zadaniami,
  • tMetric – narzędzie do organizacji pracy i zadań,
  • Teams/Meet – platforma służąca do komunikacji  
Jakiego rodzaju wsparcia programistycznego potrzebuje Twoja firma ?