Integracja sklepu internetowego / B2B z Subiekt ERP przebiega automatycznie. Zautomatyzowany jest zarówno import dokumentów handlowych, stanów magazynowych i cen, jak i eksport zamówień złożonych przez platformę sprzedażową. Dzięki pełnej automatyzacji znika konieczność przepisywania danych, co w efekcie zmniejsza ryzyko popełnienia błędu.

Szukasz oprogramowania sklepu internetowego zintegrowanego z programem Subiekt GT / Subiekt Nexo / Navireo firmy InsERT ? Dobrze trafiłeś, ponieważ mamy dokładnie to czego szukasz! Przedstawimy Ci ofertę na w pełni funkcjonalny sklep internetowy wraz z indywidualnym projektem graficznym i pełną integracją w obie strony.

 

Po za standardową dwukierunkową wymianą podstawowych danych (nazwa, cena, opis, magazyn, cechy, zdjęcia itd.) możemy zaprojektować na Twoje potrzeby dowolną integrację z Subiekt. Wydaje Ci się, że masz produkt niestandardowy, którego nie da się sprzedać w internecie lub integracja z Subiekt jest nie mozliwa ? Mylisz się.

Dwa proste przykłady

 • jeden z naszych klientów sprzedaje balustrady schodowe, każda zamówiona balustrada - jej długość i wysokość słupków jest inna. Zaprojektowaliśmy sklep www, w którym klienci mogą co do mm zamawiać produkty - co więcej właściciel sklepu do magazynu Subiekt wstawia "stal" o długości np 3 metrów (nieoborobiony produkt, które dostaje od swojego dostawcy). Nasz system sam redukuje długości  w magazynie pilnąc okreslonych stanów.
 • inna firma produkuje mydło, które sprzedaje najprościej mówiąc na centymetry. W magazynie leżą mydła, które mają powiedzmy 90 cm długości. Klient zamawia mydło o grubości 4 cm, a w Subiekcie stan magazynowy tego konkretnego wzoru zmienia się na 86 cm.

W przypadku integracji z Subiekt GT, Nexo lub Navireo nie ma rzeczy niemożliwych - to nie Ty dopasowujesz się do możliwości jakie zaproponują programiści, ale system sprzedażowy który zamawiasz ma spełniać Twoje wymogi i dopasować się do specyfiki Twojej branży.

Możliwość integracji aplikacji www z Subiekt

 • Sklep internetowy / B2B - umożliwia wygodną sprzedaż towarów z Subiekt GT, Subiekt Nexo lub Navireo. Zamówienia ze sklepu internetowego trafiają bezpośrednio do Subiekta, a intuicyjny panel administracyjny zapewnia pełną kontrolę nad zawartością, wyglądem oraz funkcjonalnością serwisu.
 • Strona produktowa - strona prezentująca szczegółową ofertę produktów i usług (z podziałem na kategorie). Dane o towarach są importowane z Subiekt GT, Subiekt Nexo, Navireo do strony internetowej (m.in. nazwa, cena, zdjęcia towaru). Można tam zamieścić również informacje o firmie, aktualności i dane kontaktowe.

Zakres integracji sklepu internetowego z programem Subiekt Insert

1) Komunikacja: Subiekt GT / Nexo / Navireo do sklepu internetowego / B2B

 • nazwa, symbol, kod kreskowy, opisy (w tym pełna charakterystyka), stawka VAT, jednostki miar, waga, atrybuty (cechy towaru i pola własne)
 • stany magazynowe
  - możliwość określenia magazynów pomiędzy, którymi ma nastąpić wymiana danych,
  - możliwość wyboru czy wymiana danych ma obejmować rezerwacje oraz stany minimalne i maksymalne
 • wybrane poziomy cen
 • kategorie asortymentu (grupy)
 • zdjęcia asortymentu

2) Komunikacja: Sklep internetowy do Subiekt GT / Nexo / Navireo
Informacje o zamówieniach:

 • pozycje zamówienia, sposób dostawy i typ płatności
  - możliwość przenoszenie zamówień o wybranym statusie
  - możliwość zmiany statusu zamówienia w sklepie po jego przeniesieniu do systemu sprzedaży,
 • adres i metody wysyłki i dodatkowe uwagi klienta

Informacje o kontrahentach: dane adresowe i dane do faktury
- automatyczne dopisywanie nowych kontrahentów z zachowaniem unikalnego symbolu kontrahenta w Subiekt

Synchronizacja działa automatycznie w oparciu o harmonogram zadań. Standardowa konfiguracja:
– co 5 minut – aktualizacja stanów magazynowych oraz cenników
– co 5 minut – pobieranie zamówień
– co 5 minut – dodawanie nowych kartotek produktów i aktualizacja istniejących

ALE: w większości rozwiązań dostepnych na rynku co X minut przerzucana jest dwukierunkowo cała baza danych.
W naszym rozwiązaniu wymieniane są tylko różnice, co jest bardzo istotne w szczególności dla obciążeń serwera.

Do prawidłowego działania integracji dla Subiekt GT wymagany jest dodatek Sfera GT (Insert).
Dla Subiekt Nexo / Navireo taki dodatek nie jest potrzebny.