Projektowane przez nas sklepy internetowe nie mają żadnych ograniczeń - zaprojektujemy i wdrożymy wszystko, co tylko sobie wymyślisz. To nasz sklep dopasowuje się do Twojego produktu, a nie na odwrót.

Jak to robimy? Nie pracujemy na gotowych szablonowych rozwiązaniach. Zatrudniamy programistów, a nie wdrożeniowców.

Realizujemy sklepy internetowe (tzw. systemu B2C): począwszy od stworzenia specyfikacji i opracowania funkcjonalności, poprzez wykonanie projektu graficznego dostosowanego do Twoich wymogów i branży oraz stworzenie oprogramowania i systemu zarządzania treścią, skończywszy na wypromowaniu w wyszukiwarkach internetowych.

Przyjazne sklepy internetowe

Już teraz mogą Państwo zamówić profesjonalny projekt w konkurencyjnej cenie! Przy tworzeniu sklepów internetowych korzystamy z najnowszych technologii, dzięki czemu wykonane przez nas systemy są łatwe w obsłudze i przyjazne dla użytkowników. Tworzymy również sklepy responsywne, które umożliwiają sprawne przeglądanie sklepu www na różnych urządzeniach mobilnych (smartfony, tablety).

W korzystnej cenie wykonamy zarówno projekt sklepu internetowego dla małej lokalnej firmy, jak i sklep www dla rozbudowanego, ogólnopolskiego przedsiębiorstwa. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, mając na uwadze preferencje i sugestie Klienta. Zapraszamy do współpracy z naszą firmą. Pytania o ofertę oraz wycenę należy kierować do naszego biura w Bydgoszczy – telefonicznie lub mailowo.

Dlaczego to my mamy zaprojektować Twój sklep internetowy?

  • dostaniesz minimum 36 miesięcy gwarancji,
  • nielimitowana ilość szkoleń z zakresu obsługi sklepu,
  • zoptymalizujemy sklep pod wyszukiwarkę Google. To czy nam zaufasz zależy od Ciebie - ale my znamy się na tym, a nie tylko o tym piszemy,
  • zapewnimy szkolenie z zakresu zarządzania treścią (sterowanie contentem pod wyszukiwarkę Google),
  • negocjujemy stawki płatności onlinowych,
  • zatrudniamy programistów, a nie wdrożeniowców - to pozwala nam na dopasowanie sklepu do potrzeb klienta i specyfiki produktu,
  • nie projektujemy sklepów na szablonach,
  • co ważne, ale nie zawsze brane pod uwagę, powiemy Tobie ile będzie kosztowała dalsza współpraca jeżeli Twoja firma będzie chciała w przyszłości rozwijać oprogramowanie.