Projektowane przez nas sklepy internetowe nie mają żadnych ograniczeń - zaprojektujemy i wdrożymy wszystko, co tylko sobie wymyślisz. To nasz sklep dopasowuje się do Twojego produktu, a nie na odwrót.

Jak to robimy? Nie pracujemy na gotowych szablonowych rozwiązaniach. Zatrudniamy programistów, a nie wdrożeniowców.

Realizujemy sklepy internetowe (tzw. systemu B2C): począwszy od stworzenia specyfikacji i opracowania funkcjonalności, poprzez wykonanie projektu graficznego dostosowanego do Twoich wymogów i branży oraz stworzenie oprogramowania i systemu zarządzania treścią, skończywszy na wypromowaniu w wyszukiwarkach internetowych.

Przyjazne sklepy internetowe

Już teraz mogą Państwo zamówić profesjonalny projekt w konkurencyjnej cenie! Przy tworzeniu sklepów internetowych korzystamy z najnowszych technologii, dzięki czemu wykonane przez nas systemy są łatwe w obsłudze i przyjazne dla użytkowników. Tworzymy również sklepy responsywne, które umożliwiają sprawne przeglądanie sklepu www na różnych urządzeniach mobilnych (smartfony, tablety).

W korzystnej cenie wykonamy zarówno projekt sklepu internetowego dla małej lokalnej firmy, jak i sklep www dla rozbudowanego, ogólnopolskiego przedsiębiorstwa. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, mając na uwadze preferencje i sugestie Klienta. Zapraszamy do współpracy z naszą firmą. Pytania o ofertę oraz wycenę należy kierować do naszego biura w Bydgoszczy – telefonicznie lub mailowo.

Dlaczego to my mamy zaprojektować Twój sklep internetowy?

  • dostaniesz minimum 36 miesięcy gwarancji,
  • nielimitowana ilość szkoleń z zakresu obsługi sklepu,
  • zoptymalizujemy sklep pod wyszukiwarkę Google. To czy nam zaufasz zależy od Ciebie - ale my znamy się na tym, a nie tylko o tym piszemy,
  • zapewnimy szkolenie z zakresu zarządzania treścią (sterowanie contentem pod wyszukiwarkę Google),
  • negocjujemy stawki płatności onlinowych,
  • zatrudniamy programistów, a nie wdrożeniowców - to pozwala nam na dopasowanie sklepu do potrzeb klienta i specyfiki produktu,
  • nie projektujemy sklepów na szablonach,
  • co ważne, ale nie zawsze brane pod uwagę, powiemy Tobie ile będzie kosztowała dalsza współpraca jeżeli Twoja firma będzie chciała w przyszłości rozwijać oprogramowanie.

Projektujemy i wdrażamy dedykowane systemy B2B

Poprzez spersonalizowane platformy internetowe pośredniczące w transakcjach sektora B2B, przedsiębiorcy mają dostęp do spójnych i odpowiednich systemów autoryzacji i kontroli procesów. Wśród najważniejszych możemy wskazać: zaopatrzenie, magazynowanie, przetwarzanie procesów płatności, czy system składania i monitorowania realizacji zamówień.

System B2B to dedykowana, dostosowana do potrzeb Twojej firmy internetowa platforma do sprzedaży hurtowej zintegrowana z systemami magazynowo-księgowymi.

System B2B jest adresowany zarówno do firm produkcyjnych jak i handlowych, które chcą zautomatyzować i zoptymalizować wymianę i przepływ informacji pomiędzy partnerami biznesowymi we wszystkich etapach realizacji współpracy handlowej oraz usprawnieniem kontroli nad realizacją zamówień i rozrachunkami.

System B2B umożliwia dwukierunkową elektroniczną transmisję i weryfikację danych, minimalizując wymianę informacji drogą tradycyjną oraz minimalizując ryzyko popełnianych przy tym błędów. System B2B umożliwia klientom dokonanie zakupów Twoich produktów bez konieczności angażowania dodatkowych pracowników Twojej firmy.

System B2B udostępnia w jednym miejscu informacje o dostępności produktów, historii zamówień, historii zapytań ofertowych, fakturach, rozliczeniach, limitach kredytu kupieckiego oraz cenach i indywidualnych rabatach.

System B2B jest systemem dedykowanym i każdorazowo jest wdrażany na podstawie indywidualnych potrzeb opracowanych na podstawie analizy przedwdrożeniowej wykonanej u Klienta. W oferowanym przez nas oprogramowaniu systemu B2B nie ma żadnych ograniczeń - zaprojektujemy i wdrożymy system tak jak wymaga tego Twój produkt.

Zbudujemy pełną integrację B2B z Twoim ERP !

Określenie platformy B2B dotyczy również platform integracyjnych, które umożliwiają łączenie i wymianę danych transakcyjnych tj. dokumentów, faktur, zamówień pomiędzy różnymi systemami informatycznymi wykorzystywanymi przez partnerów transakcji.

Asysta techniczna

Mamy świadomość, że zaprojektowanie i wdrożenie systemu to dzisiaj zdecydowanie za mało. Firmy w trakcie działania aplikacji mają nowe pomysły, dochodzą kolejne usprawnienia, a przy tym wdrożenia i obsługa techniczna. Przeczytaj o SLA. Nasza firma poza obsługą gwarancyjną, na Twoje życzenie zabezpieczy odpowiednią ilość godzin programistycznych, w których nasi pracownicy wykonają wszystko to co nam zgłosisz - oczywiście doradzając tak żeby zapewnić pełną stabilność, szybkość i bezpieczeństwo aplikacji.